YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Hangi Fırsatlar Var?

Bireysel Fırsatlar:

Gençler yurt içinde ve yurtdışındaki eğitim faaliyetlerine katılabilir veya Avrupa Gönüllü Hizmeti yapabilirler. Başka grup ve kuruluşlarca hazırlanan projelere katılımcı olarak dahil olabilirler. Bireysel fırsatlardan yararlanmak için Bozok Üniversitesi İİBF AB Gençlik Programları Ofisi ( https://www.facebook.com/bozokiibfprojeofisi ) isimli facebook sayfamızda yayınlanan ilanları takip edebilirsiniz.

Gençlik Grupları için Fırsatlar:

Bir kuruluşa üye değilsiniz ancak kendi projenizi mi hazırlamak istiyorsunuz? Grup kurun o halde! En az 4 genç bir araya gelin, mümkün olduğunca cinsiyet dengeli bir grup kurun, grubunuza bir isim verin, ortaklarınızı bulun ve başvurun! Proje geliştirme konusunda destek almak veya bir proje grubuna dahil olmak için bozokiibfprojeofisi@bozok.edu.tr adresine e-posta atıp veya 354 242 10 42 dahili 6688 numaralı telefonu arayarak randevu isteyerek ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tüzel kişilikler (STK, Kamu ve sosyal sorumluluk alanında aktif kar amacı güden kuruluşlar) için fırsatlar:

Tüm alt programlarda proje başvuru sunabilirsiniz. Gençler, gençlik çalışanları, kuruluş temsilcileri veya bu alanda çalışan personelin hareketliliğini içeren her konuda proje başvurusu yapabilirler. Bu konuda Bozok Üniversitesi İİBF AB Gençlik Programları Ofisi’nden destek almak için bozokiibfprojeofisi@bozok.edu.tr adresi ile irtibat kurabilirsiniz.