BOZOK ÜNİVERSİTESİ

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Geleneksel Dayanışma Günü

Yer: İİBF Konferans Salonu

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Geleneksel Dayanışma Günü Kutlandı

 

          Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Geleneksel Dayanışma Günü okul idarecilerinin, akademik ve idari personelin katılımıyla kutlandı. 

        İ.İ.B.F. Konferans Salonunda gerçekleştirilen programda günün anlam ve önemini belirten açılış konuşmasını yapan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa SAÇMACI,  bu günü kutlamalarının amacı olarak akademik ve idari personeller arasında, iletişimi, paylaşmayı, yardımlaşmayı ve dayanışmayı artırmak, çalışanları biraz olsun sınıf ve çalışma ortamının  dışında bir araya getirmek ve yoğun çalışma temposunun getirdiği stresi ve yorgunluğu azaltmak olduğunu ifade ederek “bu vesile ile tüm akademik ve idari personellerimizin yeni yılını kutlar,   2016 yılının sağlık, mutluluk ve başarı dolu geçmesini diliyorum” dedi. 

     Daha sonra sahneye çıkan Yrd. Doç. Dr. Ahmet BAYRAKTAR kendine has tarzıyla katılımcılara şiir ziyafeti verdi.

     Yozgat’ın mahalli sanatçısı Burhan YAŞAR’ ın verdiği konserle devam eden programda söylenen türkülere personeller oyunlar oynayarak ve halay çekerek eşlik etti.

     Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa SAÇMACI, İdareciler, Akademik ve İdari personeller ile birlikte Yeni Yıl Pastası kesildi ve program verilen Kokteyl ile son buldu.